İSTEDİĞİNİZ KADAR BASKETBOL!

Sporun insan sağlığına, kişinin bedensel ve zihinsel gelişimine yaptığı katkılar saymakla bitmez Hedef Dağ Hotel Termal & SPA’da gün boyu dilediğiniz an spor, sağlık ve eğlenceyi iç içe yaşayacağınız bu ortamın en zevkli ve eğlenceli spor faaliyetlerinden biri de basketbol maçlarıdır.

Çam ve zeytin ağaçları arasındaki tesisimizde tertemiz bol oksijenli havada sporun verdiği keyfin ve zindeliğin farkını hem ruhunuzda hem bedeninizde hissedeceksiniz.

İster aile ve arkadaşlarınızla olsun ister animasyon ekibinin spor aktivite ve yarışmaları ile olsun bu eşsiz doğada basketbolun vazgeçilmez bir tutku olduğuna şahit olacaksınız.

Unutulmaz hatıralara var mısınız?

İLETİŞİME GEÇELİM

Ilıca Mevkii Bozköy Germencik / AYDIN

+90 256 576 11 76

+90 549 813 26 18

info@dagtermal.com

KAFANIZA TAKILAN SORU İŞARETLERİ Mİ VAR?

Kusursuz bir tatil için tüm soru işaretlerinizi gidermek istiyoruz. İsterseniz bizi hemen arayabilir ya da yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

""
1
Adınız, SoyadınızAdınız, Soyadınız
Telefon Numaranızyour full name
Mesajınızı İletinizMesajınızı İletiniz
0 /
Previous
Next
MÜŞTERİ YORUMLARI

Sizde yorumunuzu kaydetmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Dağ Termal yönetimi olarak aileniz ile birlikte keyifli bir tatil geçirebilmeniz için gereken çabayı her zaman gösteriyoruz. Türkiye’nin ilk aile otellerinden biri olan Hotel Dağ Termal’de keyifli tatiller dileriz… 🙂