İSTEDİĞİNİZ KADAR BİLARDO!

Sporun insan sağlığına, kişinin bedensel ve zihinsel gelişimine yaptığı katkılar saymakla bitmez! Hedef Dağ Hotel Termal & SPA’da gün boyu dilediğiniz an spor, sağlık ve eğlenceyi iç içe yaşabilirsiniz.

Bilordo sporunda olumlu düşünmek ve bu düşüncesinin arkasında olmak çok önemlidir. Davranışlarımızla düşüncelerimizi hayata geçirip düşüncelerimiz duygularımızı, duygularımızda davranışlarımızı ortaya çıkararak yönetir. Her zaman olumlu düşünürsek beynimiz otomatikman olumluya dönüşür. Ancak olumsuz düşünceler beynimize otomatik olarak olumsuza çevirir ve olumsuz duygular hissederiz. Düşüncelerimiz olumsuza odaklı olduğu için bizde yoğunlaşarak varlığını üzerimizde sürdürmeye devam eder. Böyle durum karşısında kendimizi çok kötü hissederiz. Kötüye giden bu noktada bunu geri çevirebiliriz.

 

İLETİŞİME GEÇELİM

Ilıca Mevkii Bozköy Germencik / AYDIN

+90 256 576 11 76

+90 549 813 26 18

info@dagtermal.com

KAFANIZA TAKILAN SORU İŞARETLERİ Mİ VAR?

Kusursuz bir tatil için tüm soru işaretlerinizi gidermek istiyoruz. İsterseniz bizi hemen arayabilir ya da yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

""
1
Adınız, SoyadınızAdınız, Soyadınız
Telefon Numaranızyour full name
Mesajınızı İletinizMesajınızı İletiniz
0 /
Previous
Next
MÜŞTERİ YORUMLARI

Sizde yorumunuzu kaydetmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Dağ Termal yönetimi olarak aileniz ile birlikte keyifli bir tatil geçirebilmeniz için gereken çabayı her zaman gösteriyoruz. Türkiye’nin ilk aile otellerinden biri olan Hotel Dağ Termal’de keyifli tatiller dileriz… 🙂